elector.pl - szkoła języków obcych online - Wersja Beta wylogowany...

Hello in mnemobox.com

Welcome in mnemobox.com e-learning system, which consist of foreign language e-learning webpage and huge amount of applications for smartphones with Android and Windows Phone operating systems. You can learn many different foreing languages such as: English, German, French, Spanish, Italian, Russian, Polish.

We give you 50 000 mnemoney on the start for free! You can win additional mnemoney while learning vocabulary, so you will be able to unlock consecutive vocabulary sets.

Nauka Słówe Za Pomocą Zabawy w Szubienicę

Zapewne znasz popularną zabawę z lekcji języka angielskiego - Szubienicę. Gra w Szubienice polega na zgadywaniu literek, które mogą znaleść się w nieznanym słowie. W naszej metodzie nauki języków obcych sprawę nieco ułatwiliśmy podając Ci tłumaczenie zgadywanego słowa w języku ojczystym. Następnie z klawiatury znajdującej się w dolnej części planszy wybierasz literki, które twoim zdaniem będą znajdowały się w odpowiedniku tego słowa w języku obcym. Podczas udzielenia błędnej odpowiedzi system dorysowuje kolejne części Szubienicy. Uważaj by nie pomylić się zbyt często i nie zawisnąć na Szubienicy! :)

Zgaduj literki, uważaj by nie zawisnąć na szubienicy!

  1. Podczas nauki kolejnych słów system podaje ich tłumaczenia w języku ojczystym.
  2. Twoim zadaniem jest odgadnięcie zapisu tych słów w języku obcym.
  3. Z klawiatury w dolnej części planszy wybierasz literki, które uważasz, że znajdują się w wyrazie tworzącym słowo w języku obcym.
  4. Gdy wybrana literka znajduje się w zgadywanym słówku pojawi się ona w pustych miejscach na planszy. W przeciwnym wypadku system będzie stopniowo dorysowywał kolejne części szubienicy.
  5. Staraj się odgadnąć słowo zanim zawiśniesz na szubienicy.