elector.pl - szkoła języków obcych online - Wersja Beta wylogowany...

Nauka procentuje!

Czy wiesz, że ucząc się z elector.pl możesz robić to nie tylko skutecznie, ale i za darmo? Pobierając aplikację i rejestrując się każdy użytkownik na start dostaje 50 000 mnemonów. Pozwalają one na odblokowywanie kolejnych zestawów. Skuteczna nauka poszczególnymi metodami pozwala natomiast na zdobywanie kolejnych mnemonów. Uzbierane mnemony można zamienić na kolejne zestawy i tak przejść od poziomu A1 do C2. Dziel pasję nauki języków obcych z elector.pl

Wersja na Telefon

Kod QR:

ANGIELSKI:elector.pl na Telefon

Nauka Słówe Za Pomocą Zabawy w Szubienicę

Zapewne znasz popularną zabawę z lekcji języka angielskiego - Szubienicę. Gra w Szubienice polega na zgadywaniu literek, które mogą znaleść się w nieznanym słowie. W naszej metodzie nauki języków obcych sprawę nieco ułatwiliśmy podając Ci tłumaczenie zgadywanego słowa w języku ojczystym. Następnie z klawiatury znajdującej się w dolnej części planszy wybierasz literki, które twoim zdaniem będą znajdowały się w odpowiedniku tego słowa w języku obcym. Podczas udzielenia błędnej odpowiedzi system dorysowuje kolejne części Szubienicy. Uważaj by nie pomylić się zbyt często i nie zawisnąć na Szubienicy! :)

Zgaduj literki, uważaj by nie zawisnąć na szubienicy!

  1. Podczas nauki kolejnych słów system podaje ich tłumaczenia w języku ojczystym.
  2. Twoim zadaniem jest odgadnięcie zapisu tych słów w języku obcym.
  3. Z klawiatury w dolnej części planszy wybierasz literki, które uważasz, że znajdują się w wyrazie tworzącym słowo w języku obcym.
  4. Gdy wybrana literka znajduje się w zgadywanym słówku pojawi się ona w pustych miejscach na planszy. W przeciwnym wypadku system będzie stopniowo dorysowywał kolejne części szubienicy.
  5. Staraj się odgadnąć słowo zanim zawiśniesz na szubienicy.