elector.pl - szkoła języków obcych online - Wersja Beta wylogowany...

Nauka procentuje!

Czy wiesz, że ucząc się z elector.pl możesz robić to nie tylko skutecznie, ale i za darmo? Pobierając aplikację i rejestrując się każdy użytkownik na start dostaje 50 000 mnemonów. Pozwalają one na odblokowywanie kolejnych zestawów. Skuteczna nauka poszczególnymi metodami pozwala natomiast na zdobywanie kolejnych mnemonów. Uzbierane mnemony można zamienić na kolejne zestawy i tak przejść od poziomu A1 do C2. Dziel pasję nauki języków obcych z elector.pl

Wersja na Telefon

Kod QR:

ANGIELSKI:elector.pl na Telefon

Nauka Słówek Za Pomocą Gry W Węża

Snake to popularna gra polegająca na zbieraniu jabłuszek i budowaniu z nich coraz dłuższego węża. W naszym systemie nauki jabłuszka zastąpiliśmy kolejnymi lieterami tworzącymi słówko zaś budowanie węża układaniem wyrazu tworzącego słówko z tych literek. Celem zabawy jest zbieranie przez węża literek w odpowiedniej kolejności i utworzenie słówka w języku obcym zgodnego z podanym tłumaczeniem. Gra umożliwia dostosowanie prędkości poruszania sie węża jak rownież sterowanie nim zarówno z poziomu klawiatury jak i za pomocą myszki przy użyciu strzałek znajdujących się po prawej stronie planszy.

Zbieraj literki, buduj wyrazy, nie zjedz zakazanej literki!

  1. Po rozpocząciu gry w węża możesz sterować jego ruchem za pomocą strzałek na klawiaturze lub tych znajdujących się po prawej stronie planszy.
  2. Jeżeli tempo poruszania się węża nie jest dostosowane do twoich potrzeb możesz je zmienić za pomocą kontrolera szybkości znajdującego się po prawej stronie planszy.
  3. Poruszającym się wężem musisz tak kierować aby zbierać (zjadać) kolejno literki, które utworzą tłumaczenie aktualnie uczonego się wyrazu.
  4. Gdy wejdziesz we własny ogon lub zbierzesz literki w błednej kolejności przegrywasz.
  5. Po ułożeniu z litere wyrazu możesz odsłonić szczegóły dotyczące słówka oraz odsłuchać nagrania wymowy.