elector.pl - szkoła języków obcych online - Wersja Beta wylogowany...

Hello in mnemobox.com

Welcome in mnemobox.com e-learning system, which consist of foreign language e-learning webpage and huge amount of applications for smartphones with Android and Windows Phone operating systems. You can learn many different foreing languages such as: English, German, French, Spanish, Italian, Russian, Polish.

We give you 50 000 mnemoney on the start for free! You can win additional mnemoney while learning vocabulary, so you will be able to unlock consecutive vocabulary sets.

Nauka Słówek Za Pomocą Gry W Węża

Snake to popularna gra polegająca na zbieraniu jabłuszek i budowaniu z nich coraz dłuższego węża. W naszym systemie nauki jabłuszka zastąpiliśmy kolejnymi lieterami tworzącymi słówko zaś budowanie węża układaniem wyrazu tworzącego słówko z tych literek. Celem zabawy jest zbieranie przez węża literek w odpowiedniej kolejności i utworzenie słówka w języku obcym zgodnego z podanym tłumaczeniem. Gra umożliwia dostosowanie prędkości poruszania sie węża jak rownież sterowanie nim zarówno z poziomu klawiatury jak i za pomocą myszki przy użyciu strzałek znajdujących się po prawej stronie planszy.

Zbieraj literki, buduj wyrazy, nie zjedz zakazanej literki!

  1. Po rozpocząciu gry w węża możesz sterować jego ruchem za pomocą strzałek na klawiaturze lub tych znajdujących się po prawej stronie planszy.
  2. Jeżeli tempo poruszania się węża nie jest dostosowane do twoich potrzeb możesz je zmienić za pomocą kontrolera szybkości znajdującego się po prawej stronie planszy.
  3. Poruszającym się wężem musisz tak kierować aby zbierać (zjadać) kolejno literki, które utworzą tłumaczenie aktualnie uczonego się wyrazu.
  4. Gdy wejdziesz we własny ogon lub zbierzesz literki w błednej kolejności przegrywasz.
  5. Po ułożeniu z litere wyrazu możesz odsłonić szczegóły dotyczące słówka oraz odsłuchać nagrania wymowy.