elector.pl - szkoła języków obcych online - Wersja Beta wylogowany...

Hello in mnemobox.com

Welcome in mnemobox.com e-learning system, which consist of foreign language e-learning webpage and huge amount of applications for smartphones with Android and Windows Phone operating systems. You can learn many different foreing languages such as: English, German, French, Spanish, Italian, Russian, Polish.

We give you 50 000 mnemoney on the start for free! You can win additional mnemoney while learning vocabulary, so you will be able to unlock consecutive vocabulary sets.

Nauka Słówek Za Pomocą Układanki

Układanka to metoda nauki przypominająca scrabble. Nauka słówek polega w tym przypadku na dokładaniu kolejnych wyrazów pasujących do już ułożonych znajdujących się na planszy, a jednocześnie zgadzających się z tłumaczeniem aktualnego słówka na język ojczysty. Dokładane wyrazy układa się z pomieszanych literek znajdujących się w przyborniku po prawej stronie planszy.

Pamiętasz grę w scrabble? Ułóż jak najwięcej wyrazów!

  1. Zaczynasz od pustej planszy z jednym słowem znajdującym się na niej.
  2. Następnie masz za zadanie dołożyć kolejne słowo do już istniejącego w ciągu minuty.
  3. Dokładane słowo układasz z pomieszanych literek znajdujących sie w przyborniku po prawej.
  4. Jeżeli nie wiesz o jakie aktualnie słowo chodzi lub nie możesz go dopasować nigdzie na planszy do już ułożonych wyrazów możesz przelosować słowo i tym samym literki.
  5. Gra trwa tak długo aż skończą ci się pomysły na dołożenie słowek do układanki lub zabraknie Ci czasu.